buffy premozitelka upiru 13-

30. března 2007 v 16:13 | majitelka blogu |  filmy,serialy,show

Něco o Jenny

JennyCalendar
Původním jménem Jana. Na místo ve škole byla dosazena jako učitelka výpočetní techniky, aby držela dohled nad vztahem Buffy a Angela. Patří k potomkům kmene rumunských cikánů, který na Angela uvalil kletbu a tím mu dal duši. Úkolem Jenny bylo zabránit, aby o ni "ve chvíli absolutního štěstí" přišel.
Jenny vzbudí zájem jinak samotářského Gilese a poté, co ho vezme na závody trucků, se do sebe absolutně zblázní. Několikrát pomůže i s řešením problémů díky své znalosti okultních věd. Poté, co selže a Angel přijde o duši, hledá ve starých spisech původní kletbu. Ovšem když ji najde a uloží na disketu, je zabita Angelem a disketa zapadne na špatně přístupné místo.
Robia Brett La Morte
Narozena: ??? v New Yorku
Narodila se a vyrůstala v oblasti se silnou katolickou vírou. Ona sama si ale nebyla jista, zda má či nemá v Ježíše věřit. Jednou při jízdě autem požádala Boha o znamení. Za chvíli se kolem ní objevilo několik motorkářů a všude na oblečení bylo vidět kříže. Od té doby věří. Také věří ve zlo a z tohoto důvodu nebyla nadšená epizodou Amends, kde skrze ní mluví První zlo.
Již od mládí ji zajímalo umění. Vystudovala v Los Angeles uměleckou a taneční školu a již v 16-ti tančila profesionálně. Jako snad každá herečka se objevila v několika reklamách a krátkodobě hostovala v seriálech jako BH 90210 a The Sentinel (Ochránce). Není bez zajímavosti, že se objevila na Playstation ve hře Fox Hunt a jako svou vedlejší činnost měla např. otestování písně pro Prince.
BTW její příjmení La Morte znamená smrt.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

co mas nejradeji??????

a)čokoládu 48.6% (205)
b)puding 7.1% (30)
c)žele 7.8% (33)
d)zvikacka 16.4% (69)
e)bonbony 6.6% (28)
f)neco uplne jineho 13.5% (57)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama