buffy premozitelka upiru 14-

30. března 2007 v 16:15 | majitelka blogu |  filmy,serialy,show

Něco o Joyce

Joyce
Matka Buffy. Pracuje ve výtvarné galerii, kde prodává umělecká díla. Je rozvedená s Hankem Summersem, kterého poznala na vysoké škole. Je zklamaná z Buffy, která se s ní nedělí o své dojmy a pocity. Netušila, že Buffy je Přemožitelka, přestože bylo v jejich životě dost podivných úkazů, dokud nezjistila celou pravdu. Joyce to přijala, sice se jí to nelíbilo, ale pochopila, že s tím nic nenadělá. Ale nehledě na všechny tyto věci vládne mezi nimi důvěra a přátelství.
Když překonala rozvod a šla na rande, ukázalo se, že seriózní Ted je ve skutečnosti robot, který zabil předchozí manželky. Zajímala se také o Gilese, ale když se spolu pod vlivem čokolády stali puberťáky a spali spolu, tak tento vztah rychle skončil.
Kristine Sutherland
Narozena: ??? v New Yorku
Oči: Hnědé
Vlasy: Hnědé
Manžel: John Pankow (Ira ze seriálu Jsem do tebe blázen)
Děti: dcera Eleanore
Sourozenci: nejméně jeden bratr
Touto rolí se vlastně připravuje na pubertu své vlastní dcery. Cítí mateřskou odpovědnost a nutnost ochrany nejen k postavě Buffy, ale také její představitelky. Její nejoblíbenější žánry jsou fantasy a sci-fi, ale nemá ráda horrory. Na svou postavu dělala konkurz ve stejný den, kdy tam byl i David Boreanaz. Kristine zatím neměla až do Buffy žádné podstatné role, je možno si jí povšimnout ve filmu Miláčku, zmenšil jsem naše děti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama