click -zivot na dalkove ovladani

27. března 2007 v 15:03 | majitelka blogu |  filmy,serialy,show

Click-život na dálkové ovládání

Motto:Život mi řídí dálkové ovládání...

rok výroby: 2006

Herci: Adam Sandler, Kate Beckinsale, Christopher Walken, David Hasselhoff

režie: F.Coraci


Délka: 103 min.

Rok výroby: 2006
Michael Newman (Adam Sandler) má krásnou manželku Donnu (Kate Beckinsale) a dvě úžasné děti - Bena a Samanthu. Moc se s nimi bohužel nevídá, protože je věčně v práci, kde tráví dlouhé přesčasy v marném očekávání, že si jeho nevděčný šéf (David Hasselhoff) jednoho dne uvědomí jeho neocenitelný přínos a učiní z něj svého partnera.
Po jedné z probdělých nocí plných práce však unavený Michael propadne frustracím, protože už ve svém vyčerpání nezvládá zjistit ani to, který ovladač zapíná televizi. Při shánění dokonalého dálkového ovládání, kterým by mohl řídit celý svůj elektronický strojový park najednou, narazí na zvláštního zaměstnance firmy Bed, Bath & Beyond Mortyho (Christopher Walken). Ten mu poskytne experimentální ovladač, který dle jeho slov Michaelovi zaručeně změní celý život.
Michaela jeho nová hračka fascinuje a zároveň i trochu děsí. Rozhodne se znovu navštívit Mortyho, který mu však řekne, že mu dal přesně to, oč jej žádal - univerzální ovladač, kterým by mohl neomezeně vládnout svému světu. Poté začne přímo před jeho očima s ukázkou pokročilých funkcí tajemného přístroje - včetně těch, které Michaela posouvají tam a zpátky v čase. Nově nabytá moc Michaela brzy ovládne. Než se však naděje, role se obrací a ovladač začíná řídit také Michaela...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama