divoke kocky

22. března 2007 v 15:38 | majitelka blogu |  Celebrity a ti slavní...

Divoke kocky

1.) Když hlavní hrdinka slyší tanečnice, jak si o tom baru povídají, tak se tam někdo zmíní, že se to jmenuje U Kojota. Po pár minutách se bar už správně jmenuje U Divokých koček.

DIVOKÉ KOČKY

Rok výroby: 2000
Hrají: Piper Perabo, Adam Garcia, Maria Bello, Melanie Lynskey, Izabella Miko, Bridged Moynahan, Tyra Banks, John GoodMan
Režie: David McNally
Čerstvě plnoletá Violet (Piper Perabo) opustila rodné New Jersey, aby si v New Yorku splnila svůj sen. Písničky, které píše, jsou přece skvělé a když se opravdu snažíš, dokážeš to. Nadšení a optimismus ji ale rychle opouštějí, protože narazí na nepropustnou hradbu nezájmu uměleckých agentů i nahrávacích společností. Navíc ji vykradou byt a Violet záhy po příjezdu na Manhattan stojí před zásadním rozhodnutí: Vzdát se svého snu a vrátit se k milujícímu otci (John Goodman) na předměstí, nebo zatnout zuby a bojovat prozatím ne o uměleckou kariéru, ale o holé přežití? Violet zvolí druhou možnost a najde si práci v baru Coyote Ugly. Mladé pohledné barmanky tu ve vší počestnosti používají svůj sexappeal a taneční i hudební talent, aby pobavili a k větší žízni rozpálily hosty podniku, který je každou noc našlapaný k prasknutí. Díky svému nadání, urostlému tělu a pohledné tvářise z Violet brzy stane hlavní hvězda baru. Role "divoké kočky" ji pomůže zbavit se chronické trémy, ale znovu ji postavý před osudové dilema. Má se spokojit se svou "slávou" a dobře placenou prací v baru, nebo jít dál zasvým písničkářským snem?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama