drby 2.

27. března 2007 v 16:09 | majitelka blogu |  Celebrity a ti slavní...

Madonna je přísná máma

Přísná máma Madonna: "Do osmnácti žádné rande!"


Madonnina dcera se smí do své plnoletosti stýkat jen s děvčaty

Přísná máma Madonna:Nadarmo se neříká, že z mladých bouřliváků se s přibývajícím věkem stávají největší pilíře morálky. Čítankovým příkladem je zpěvačka Madonna, o jejíchž někdejších výstřelcích dodnes kolují neuvěřitelné pověsti. Možná proto se rozhodla dcerku Lourdes držet zkrátka.

Osmačtyřicetiletá hvězda americké pop-music totiž trpí obavami, že by se dětsky naivní Lourdes mohla zakoukat do nesprávného chlapce.

A tak jí zakázala do dovršení jejích osmnáctin, což bude 14. října 2014, dát si schůzku s kterýmkoli příslušníkem opačného pohlaví.

Důvodem k přehnaně přísnému kroku byla společná návštěva jedné londýnské filmové premiéry.

Nezletilí synové přítomných celebrit zahrnuli dívenku takovým množstvím komplimentů, že matka Madonna rozhodla, že do dovršení plnoletosti se smí stýkat a hrát si výhradně s děvčaty.

Ale i jinak nad Lourdes vládne pevnou rukou. Školačka se nesmí doma dívat sama na televizi a v sídle jedné z nejbohatších osobností současného šoubyznysu nemá možnost si prolistovat jediné noviny, či časopis.

"Možná proto," soudí poněkud zlomyslně britský tisk, "aby nezjistila, jakým způsobem maminka přivádí na pódiu své mužské fanoušky do varu".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama