Březen 2007

mooc medanku

30. března 2007 v 16:26 | majitelka blogu |  Me to you

Me to you - dvojice

Me to you 3. =))

Me to you - další

♥♥♥

Me to you =))♥

Ti sou naprosto náááádherní!!!!!!!!!!!!!! ♥♥♥
ja mij

buffy premozitelka upiru 16-

30. března 2007 v 16:19 | majitelka blogu |  filmy,serialy,show

Galerie párů

Alex s Willow.
Jenny s Gilesem.
Willow s Ozem.
Buffy s Angelem.
Buffy se Spikem.
Buffy s Alexem.
Angel s Alexem.
Maturanti ( Willow, Buffy a Alex ).
Přemžitelky-Buffy s Kendrou.
Buffy s Angelem.
Alex, Buffy a Angel.
Buffy s Angelem.
Willow s Ozem.
Buffy s Angelem.
Willow s Alexem.
Alex s Cordelií.
Jenny s Gilesem.

buffy premozitelka upiru 15-

30. března 2007 v 16:17 | majitelka blogu |  filmy,serialy,show

Galerie skupin

Jak se nám měnilo herecké obsazení?
Tak tady máme: Willow, Oz, Angel, Buffy, Giles, Alex, Cordelie.
A tady je: Willow, Giles, Buffy, Tara, Dawn, Alex, Anya, Spike a Riley
A tady je: Willow, Alex, Buffy, Giles, Cordelie.
A na týhle hromátce je: Willow, Oz, Giles, Cordelie, Alex, Buffy, Angel, Spike, Drusila.
A tady nám sedí: Giles, Riley, Alex, Buffy, Spike, Willow, Oz.
A tady jsou školní típci: Willow, Buffy, Cordelie, Alex.
A na schodech máme: Cordelii, Buffy, Willow, Alex.
A tady jsou naši hlavní hrdinové: Buffy, Giles, Alex, Willow
A zde je: Willow, Angel, Buffy, Alex, Cordelie.

buffy premozitelka upiru 14-

30. března 2007 v 16:15 | majitelka blogu |  filmy,serialy,show

Něco o Joyce

Joyce
Matka Buffy. Pracuje ve výtvarné galerii, kde prodává umělecká díla. Je rozvedená s Hankem Summersem, kterého poznala na vysoké škole. Je zklamaná z Buffy, která se s ní nedělí o své dojmy a pocity. Netušila, že Buffy je Přemožitelka, přestože bylo v jejich životě dost podivných úkazů, dokud nezjistila celou pravdu. Joyce to přijala, sice se jí to nelíbilo, ale pochopila, že s tím nic nenadělá. Ale nehledě na všechny tyto věci vládne mezi nimi důvěra a přátelství.
Když překonala rozvod a šla na rande, ukázalo se, že seriózní Ted je ve skutečnosti robot, který zabil předchozí manželky. Zajímala se také o Gilese, ale když se spolu pod vlivem čokolády stali puberťáky a spali spolu, tak tento vztah rychle skončil.
Kristine Sutherland
Narozena: ??? v New Yorku
Oči: Hnědé
Vlasy: Hnědé
Manžel: John Pankow (Ira ze seriálu Jsem do tebe blázen)
Děti: dcera Eleanore
Sourozenci: nejméně jeden bratr
Touto rolí se vlastně připravuje na pubertu své vlastní dcery. Cítí mateřskou odpovědnost a nutnost ochrany nejen k postavě Buffy, ale také její představitelky. Její nejoblíbenější žánry jsou fantasy a sci-fi, ale nemá ráda horrory. Na svou postavu dělala konkurz ve stejný den, kdy tam byl i David Boreanaz. Kristine zatím neměla až do Buffy žádné podstatné role, je možno si jí povšimnout ve filmu Miláčku, zmenšil jsem naše děti.

buffy premozitelka upiru 13-

30. března 2007 v 16:13 | majitelka blogu |  filmy,serialy,show

Něco o Jenny

JennyCalendar
Původním jménem Jana. Na místo ve škole byla dosazena jako učitelka výpočetní techniky, aby držela dohled nad vztahem Buffy a Angela. Patří k potomkům kmene rumunských cikánů, který na Angela uvalil kletbu a tím mu dal duši. Úkolem Jenny bylo zabránit, aby o ni "ve chvíli absolutního štěstí" přišel.
Jenny vzbudí zájem jinak samotářského Gilese a poté, co ho vezme na závody trucků, se do sebe absolutně zblázní. Několikrát pomůže i s řešením problémů díky své znalosti okultních věd. Poté, co selže a Angel přijde o duši, hledá ve starých spisech původní kletbu. Ovšem když ji najde a uloží na disketu, je zabita Angelem a disketa zapadne na špatně přístupné místo.
Robia Brett La Morte
Narozena: ??? v New Yorku
Narodila se a vyrůstala v oblasti se silnou katolickou vírou. Ona sama si ale nebyla jista, zda má či nemá v Ježíše věřit. Jednou při jízdě autem požádala Boha o znamení. Za chvíli se kolem ní objevilo několik motorkářů a všude na oblečení bylo vidět kříže. Od té doby věří. Také věří ve zlo a z tohoto důvodu nebyla nadšená epizodou Amends, kde skrze ní mluví První zlo.
Již od mládí ji zajímalo umění. Vystudovala v Los Angeles uměleckou a taneční školu a již v 16-ti tančila profesionálně. Jako snad každá herečka se objevila v několika reklamách a krátkodobě hostovala v seriálech jako BH 90210 a The Sentinel (Ochránce). Není bez zajímavosti, že se objevila na Playstation ve hře Fox Hunt a jako svou vedlejší činnost měla např. otestování písně pro Prince.
BTW její příjmení La Morte znamená smrt.

buffy premozitelka upiru 12-

30. března 2007 v 16:12 | majitelka blogu |  filmy,serialy,show

Něco o Spikovi

Spike
Také známý jako Vilém Krvavý. Jméno dostal podle záliby mučit oběti specifickým způsobem. Ale nebyl vždycky krutý a zlý, býval to tichý a citlivý básník. Poté ho Drusilla zabila a opět vzkřísila jako upíra. Nyní je jeho velkou láskou, neudělají bez sebe ani krok. Přestože je Spike "jen" 120 let starý, stihl již zabít dvě přemožitelky. O Buffy se zatím pokouší marně.
James Wesley Marsters
Narozen: 20. srpna 1971 v Greenville, Kalifornie
Oči: Modré
Vlasy: Hnědé
Vyrůstal v Modestu ve státě Kalifornie. Již od tří let byl rozhodnut stát se hercem. Studoval v Juilliard a hrál hodně na divadle, které má raději než film. Poslouchá všechny druhy hudby od Radiohead až k Sex pistols. Jizva na jeho levém obočí vznikla, když byl v New Yorku přepaden, jizva na levé noze když si jako dítě hrál se zahradním ostřikovačem. Chodí spát velice pozdě, ale ne proto, že by popíjel po barech (či po lidech), ale rád sleduje noční pořady v TV. Hraje na kytaru, zpívá, maluje a píše. Je levák .

buffy premozitelka upiru 11-

30. března 2007 v 16:10 | majitelka blogu |  filmy,serialy,show

Něco o Ozovi

Oz
Je poněkud záhadný. Jeho skutečné jméno je Daniel Osborne. Je to tichý, uzavřený mladík, ovšem smysl pro humor mu nechybí. Je inteligentní, ale k dobrým výsledkům ve škole není dostatečně motivován. Je kytarista ve skupině Dingoes Ate My Baby a třebaže si nemyslí, že je moc dobrá, tak vystupují poměrně často. Stále kouká po Willow, která mu však zatím uniká.
SethGreen
Narozen: 8. února 1974 ve Philadelphii
Oči: Zelené
Vlasy: Zrzavé
Sourozenci: starší sestra Kaela
Zakončil vzdělaní na střední škole v roce 1991. Jeho první televizní vystoupení bylo v reklamě na dětské výrobky. V jedné z prvních reklam, kterou dělal, měl za partnerku Sarah Michelle Gellar, které v té době byly 4 roky. Objevil se ve velkém množství filmů a televizních pořadů. Měl být i ve filmové Buffy, ale jeho výstupy byly vystříhány, třebaže jeho upíří fotka figuruje na zadní straně obalu kazety. V budoucnosti se nechce věnovat režii jako to u herců obvykle bývá, ale chystá se produkovat.

buffy premozitelka upiru 10-

30. března 2007 v 16:10 | majitelka blogu |  filmy,serialy,show

Něco o Alexovi

Alexander LaVelle Harris
Narodil se a vyrůstal v Sunnydale, je nejlepší přítel Willow. O jeho rodině není moc známo, kromě následujících kusých informací: matka neumí vařit, otec je nezaměstnaný, v rodině jsou problémy s alkoholem. Veškeré problémy se snaží řešit s nadhledem a humorem, i když jeho problémy mnohdy přesahují rámec normality. Rande s kudlankou či mumií jsou jen malým příkladem.
Nicholas Brendon
Narozen: 12. dubna 1971 v Los Angeles
Oči: Hnědé
Vlasy: Ořechově hnědé
Sourozenci: Kelly, Christian a Kyle
Jako rodák z Californie navštěvoval školu v Santa Claritě, kde hrál baseball. Původně se chtěl baseballu věnovat profesionálně, ale to se ukázalo býti nemožným kvůli vážnému zranění. Rozhodl se věnovat herectví, první příležitost byla v podobě reklam. Měl příležitost prohlédnout si pozadí natáčení v roli asistenta produkce, což ho přivedlo k několika konkurzům. Má rád baseball, basketball a táboření. Má jednovaječné dvojče, bratra Kellyho.buffy premozitelka upiru 9-

30. března 2007 v 16:08 | majitelka blogu |  filmy,serialy,show

Něco o Angelovi

Angel
Jako člověk jménem Liam se narodil v roce 1727. Jeho přeměna v upíra proběhla v roce 1753. Angel byl tulák a alkoholik, což se mu vymstilo, když potkal Darlu, která z něj udělala upíra. Má velice pestrou minulost. V roce 1860 potkal Drusillu, pozabíjel její rodinu a ji přeměnil na upíra. V roce 1898 zabil dceru cikánského kmene, který na něj uvalil kletbu, která mu způsobuje pocity viny kvůli jeho upírství. V roce 1990 v New Yorku ho vyhledal dobrý démon Whistler, který mu ukázal Buffy. Angel se rozhodl pomoci jí v jejím boji, ale při té příležitosti se do ní zamiloval.
David Boreanaz
Narozen: 16. května 1971 v Buffalu, stát New York
Oči: Hnědé
Vlasy: Hnědé
Vystudoval herectví a filmovou tvorbu, poté se přestěhoval do Los Angeles. Neměl velký úspěch, mezi jinými dostal malou roli v "Married... With Children". Dělal různé práce, např. obsluhu parkoviště, malíře či dodávky jídla do domu. K seriálu se dostal náhodou, když ho na procházce městem viděl lovec talentů. Podepsal s ním smlouvu na roli Angela. Tím se stal známým po celém světě. Davidův otec je populární moderátor počasí na stanici WPVI. David je rozvedený.buffy premozitelka upiru 8-

30. března 2007 v 16:07 | majitelka blogu |  filmy,serialy,show

Něco o Drusille

. Drusilla
Ve své smrtelnosti žila v Londýně. Když ji Angel jednoho dne roku 1860 uviděl, právě se byla v kostele vyznat ze svých hříchu. Pěkně si ji vychutnal, vysál ji velice pomalu, a zabil k tomu celou její rodinu. Osamocená se objevila v Praze, kde ji potkal Spike a přestěhoval se s ní do Sunnydale. Pokoušel se ji uzdravit pomocí rituálu zahrnujícího smrt Angela, ale moc se mu to nepodařilo.
Juliet Landau
Narozena: 30. března 1971, Los Angeles
Oči: Modré
Vlasy: Tmavě hnědé
Je dcerou herců Martina Landaua a Barbary Bain a sestrou producentky Susan B. Landau (která, mimo jiné, produkovala film Bram Stoker's Dracula). Narodila se v Americe, ale čtyři roky žila v Anglii, kde získala svůj přízvuk. Svou kariéru započala jako baletka (více než čtyři roky) a poté se začala věnovat i herectví. Její vedlejší role ve filmu Ed Wood ji přivedla až do seriálu, aniž by musela projít konkurzem. Film totiž viděl producent seriálu, ihned zavolal jejímu agentovi, poslal na ukázku scénář a prakticky okamžitě se dohodli na roli. Vedle své práce na Buffy se věnuje dalším projektům, mimo hraní stále tančí.

buffy premozitelka upiru 7-

30. března 2007 v 16:05 | majitelka blogu |  filmy,serialy,show

Něco o Anyi

Anya
Asi 1120 let stará dívka, která se mstí kouzly na mužích poté, co z ní démon D'Hoffryn udělal démona pomsty. Je známou patronkou odvržených žen. Vyhledává ženy, kterým bylo ublíženo, a poté za pomoci náhrdelníku, který představuje celou její moc, plní jejich přání. Přání jsou obvykle směrována tak, aby muž, který jim ublížil, trpěl. Anya se objevila v Sunnydale, aby splnila Cordeliino přání poté, co jí Alex ublížil. Toto přání ale způsobilo obrovské potíže a tak jí Giles, aby se vše vrátilo zpět, náhrdelník rozbil a tím se Anya stala obyčejným smrtelným teenagerem.
Emma Caulfield
Narozena: 30. dubna 19?? v San Diegu
Oči: Hnědé
Vlasy: Hnědé
Poměrně neznámá tvář. Objevila se například v BH 902 10 jako přítelkyně Brandona nebo v seriálu General Hospital jako sestra. Poté se chtěla věnovat studiu psychologie na vysoké škole, ale Buffy vše změnila. Líbí se jí Anya jako obyčejný smrtelník a bojí se dne, kdy bude ve scénáři věta "a získala svou moc zpět". Ale mnohem více ji děsí, že poté na ni budou opět dávat démoní make-up. Je silně konzervativní a přestože hraje ráda, není si jistá, co bude třeba za 15 let. Podle ní může herectví trvale dělat jen masochista, neboť herec nikdy nenalezne mír v duši.

buffy premozitelka upiru 6-

30. března 2007 v 16:04 | majitelka blogu |  filmy,serialy,show

Něco o Gilesovi

Rupert Giles
Narozen v Anglii, jeho otec i babička byli pozorovatelé. Mladý Giles byl tímto osudem zklamán, on sám chtěl být letcem nebo kupcem. Když chodil na Oxford, chtěl se vzepřít osudu a jako formu rebelie se jemu a jeho příteli, který mu říkal "Ripper" ("Rozparovač"), podařilo na zem povolat démona Eyghon. Pracoval jako kurátor v muzeu, když mu byla radou pozorovatelů přidělena Buffy. S ní je ve velmi úzkém, ale spíše otcovském vztahu. Giles je sečtělý a chytrý, hraje na kytaru, ovládá 5 jazyků a v případě potřeby i bojuje. Nemá mnoho přátel a jediná vážnější známost byla počítačová odbornice učitelka Jenny.
Anthony StewartHead
Narozen: 20. února 1954 v Camden Townu, Anglie
Oči: Ořechově hnědé
Vlasy: Hnědé
Sourozenci: Murray - herec
Vyrůstal nedaleko Londýna. Je synem dokumentaristy Seafielda Heada a herečky Helen Shingler. Vystudoval Londýnskou akademii hudebních a dramatických umění. Jeho první velký úspěch byla role Ježíše ve filmu Godspell. Na divadle hrál mimo jiné dr. Frank-N-Furtera v muzikálu The Rocky Horror Show (tento muzikál byl zfilmován pod názvem The Rocky Horror Picture Show a tuto roli v něm zahrál naprosto dokonale Tim Curry - více o tomto fenoménu najdete třeba tady). Objevoval se i v různých pořadech z produkce BBC. Ve volném čase pracuje na scénáři k animovanému hudebnímu filmu na způsob The Rocky Horror Picture Show. Pohybuje se stále mezi USA a Anglií, kde žije jeho rodina. Má dvě děti Emily a Daisy. Rád jezdí na koni, plave a zpívá.

buffy premozitelka upiru 5-

30. března 2007 v 16:03 | majitelka blogu |  filmy,serialy,show

Něco o Willow

Willow Rosenberg
Pochází z židovské rodiny, rodiče jí nechápali, což vedlo až k pokusu její matky upálit ji.
Nejlepší přítel Willow je Alex, kterého zná již od dětství. Poznali se ve věku 5 let, ovšem jejich "rande" brzy skončilo, když jí Alex ukradl její Barbie. Willow je vyjímečně inteligentní, hlavně v oblasti počítačů, a je skvělá studentka. Nespočetněkrát pomohla Buffy nabouráním různých informačních systémů.
Alyson Hannigan
Narozena: 24. března 1974 ve Washingtonu DC
Plné rodné jméno: Alyson Lee Hannigan
Oči: Zelené
Vlasy: Zrzavé
Tetování: Delfíni na kotníku, Japonské kanji (pro štěstí) na zádech
Její první setkaní se světem show businessu proběhlo ve věku 4 let, kdy se začala objevovat v reklamách (např. McDonald's). V té době se rodina přestěhovala do Atlanty a později do Californie, kde byl dostatek příležitostí v podobě konkurzů na různé role. Ve 14 se konečně objevuje ve větší roli ve filmu "My Stepmother is an Alien". Malou zajímavostí je fakt, že v tomto filmu se vedle ní objevil také Seth Green, který vytváří jednu z postav v Buffy. Poté se ještě objevila v několika filmech točených pro televizi, ale byla jen jednou z mnoha neznámých tváří. Teprvé role Willow jí umožnila plně odstartovat kariéru herečky. Alyson má ráda fotbal, ale aktivně ho nehraje moc často z důvodů zranění ve 13 letech. Je fanynkou Shirley Temple a miluje delfíny. Je znalá i počítačů a přestože neumí všechno to, co v roli Willow předvádí, běžné dovednosti, jako poštu či prohlížení internetových stránek, zvládá s přehledem. Rozhodně nelze přehlédnout i fakt, že o ní byla napsána písnička skupinou nesoucí název "Klopecs".

buffy premozitelka upiru 4-

30. března 2007 v 16:01 | majitelka blogu |  filmy,serialy,show

Něco o Faith

Faith
Je další z Přemožitelek a byla povolána poté, co byla Kendra zabita Drusillou. Je jako každá postava zahalena lehkým závojem tajemna. Je o ní známo jen to, že má problémy. Její pozorovatelka byla zabita upírem jménem Kakitos, čemuž byla Faith nucena přihlížet. Poté utekla a vzala si s sebou všechen svůj pocit viny. Je z Bostonu, její matka alkoholička je mrtvá. Faith zabíjení upírů přinaší obrovskou rozkoš, je po něm, jak sama říká, "hladová a nadržená". Myslí si o sobě, že je lepší Přemožitelka než kterákoliv jiná, protože se neřídí žádnými zákony ani pravidly.
Eliza Dushku
Narozena: 30. prosince 1980 v Bostonu
Plné rodné jméno: Eliza Patricia Dushku
Oči: Hnědé
Vlasy: Hnědé
Sourozeneci: Tři bratři
Vyrůstala ve Watertownu ve státě Massachusetts, kde také na tamní škole maturovala. Je albánsko-dánského původu. Je Mormonka, ale není extrémně věřící (prostě věří ve vyšší moc). Matka je vysokoškolská profesorka, nejstarší bratr je u mírových sborů ve Střední Americe. Začínala svou kariéru v místním divadle, ale první roli dostala v 10 letech ve filmu "That night". Objevila se v několika dalších filmech (např. jako dcera A. Schwarzeneggera a J. L. Curtis ve filmu "True lies"(Pravdivé lži)) a tyto role pokračovaly po celou střední školu. Faith v Buffy byla její první role po maturitě. Eliza se sama popisuje jako "divoška, která náhle začala hrát jako holka". Je dobrá zpěvačka, studovala tanec a provozuje jógu. V seriálu se objevuje stále jen jako host a nemá zájem o podpis dlouhodobého kontraktu, neboť plánuje jít na vysokou.

buffy premozitelka upiru 3-

30. března 2007 v 15:59 | majitelka blogu |  filmy,serialy,show

Buffy přemožitelka upírů

Tohle je Angel(čti:Endžl)!Je to Buffy miláček!
Tohle je spolužačka Buffy,která miluje jejího bývalého kluka!
Tohle je Buffy nejlepší kámoška!
Tady je buffy a její bývalí kluk Alex!
Tohle je jeden z upírů!
Tady to je taky přemožitelka upírů,o které se zjistí,že je stejně
chladnokrevná jako upíři!Také s nimi začne pracovat!Jmenuje se Faith!
Buffy + Angel!!!!!!!!!!!!!!

buffy premozitelka upiru 2-

30. března 2007 v 15:57 | majitelka blogu |  filmy,serialy,show

Něco o Buffy

BUFFY SUMMERS Navštěvovala střední školu, byla roztleskávačkou a v roce 1996 byla zvolena Královnou maturitního plesu. V té době ji kontaktoval muž jménem Merrick, který jí řekl, že je Vyvolená - přemožitelka upírů. Přes zjevnou neduvěryhodnost této informace to byla pravda, Merrick byl její pozorovatel. Když byl zabit, Buffy ve snaze dokončit akci založila požár školní tělocvičny. Protože její rodiče se rozvedli, Buffy se s matkou přestěhovala do Sunnydale. Zde poznala svého nového pozorovatele, knihovníka Gilese. Poznala zde take nové přátele Willow Rosenbergovou, Alexe Harrise a, možno-li ji tak nazvat, i Cordelii Chaseovou, kteří jako jediní znají pravdu o přemožitelce.
Sarah Michelle Gellar

Narozena:14. dubna 1977 v New Yorku
Oči:Zelené
Vlasy:Tmavě hnědé
Tetování:Čínský symbol integrity v dolní části zad, Tao symbol trpělivosti na pravém kotníku, keltský symbol na levé kyčli a na levém kotníku srdce pobodnuté dýkou.

Patří mezi nejvytíženější mladé herečky. Léta se o ní ví, což přiznává i sama, že je workoholik. Byla objevena agentem ve čtyřech letech a brzy poté již dostala první roli ve filmu "An Invasion of Privacy". Objevila se v nesčetném množství reklam, včetně jedné, kde vystupovala se Sethem Greenem. Účinkovala v mnoha filmech a televizních inscenacích, ale velký zlom v kariéře ji čekal v podobě role v seriálu "All My Children". V seriálu zůstala 2 a půl roku, získala Emmy v roce 1995. Další velký zlom v kariéře ji čekal, když se ucházela o roli Cordelie. Nakonec bylo rozhodnuto, že ztvární hlavní postavu. Mezi její schopnosti patří například Tae Kwon Do, kickbox a bruslení.

buffy premozitelka upiru

30. března 2007 v 15:55 | majitelka blogu |  filmy,serialy,show

Něco o Cordelii

Cordelia Chase
Narozena v Sunnydale, klasický snob. Je roztleskávačka, egocentrická a vždy říká, co si myslí. Snažila se být přítelkyní Buffy, protože si myslela, že musí být skvělá, když přijíždí z velkého města. Ovšem později si ji zařadila do své skupiny "ztracených případů", kde jí společnost dělali Alex a Willow, s tím, že ji bude ignorovat. Ovšem když měla problém, hned žádala Buffy o pomoc. Při jedné takové akci odhalila její pravou identitu přemožitelky.
Charisma Carpenter
Narozena: 23. července 1970 v Las Vegas
Výška: 5´7"
Oči: Ořechově hnědé
Vlasy: Ořechově hnědé
Tetování: Slunce v dolní části zad.
Pojmenována po parfému, narozena v Las Vegas, žila zde do 15 let. Poté se její rodina několikrát stěhovala a tak chodila do velkého množství škol. Nakonec maturovala v roce 1988 na umělecké škole v San Diegu, obor klasický tanec. Poté nějakou dobu pobyla v Evropě, po návratu do San Diega se živila různě, od servírky přes videopůjčovnu až k instruktorce aerobiku. Po přestěhování do Los Angeles si našla agenta a pracovala jako servírka. Začala brát hodiny klasického herectví, ve kterém nalezla zalíbení, což jí přesvědčilo o správnosti volby. Objevila se v mnoha reklamách, jako vedlejší postava v seriálech, např. "Baywatch". Poté dostala velkou roli v seriálu "Malibu shores", který se ale na obrazovkách dlouho neudržel. Mezitím se účastnila konkurzu na roli Buffy, ale po přečtení role Cordelie jí byla dána tato. Charisma miluje balet, jízdu na koni a slézaní hor. Bydlí v Los Angeles se svým zlatým retrieverem.

auta

30. března 2007 v 15:08 | majitelka blogu |  galerie

auta-fotky

hm třída....
Hyundai - 1
Hyundai Tiburon
Medved - 1
Mercedes
MR - 1
Toyota MR
Alfa - 1

p.nemcova

30. března 2007 v 15:05 | majitelka blogu |  Celebrity a ti slavní...

Petra Němcová předváděla nové šaty i auta:)

Petra Němcová pózuje na přehlídce General Motors Style v Detroitu

Supermodelka Petra Němcová zazářila v sobotu na show firmy General Motors v Detroitu, na které se už tradičně prezentovaly nejnovější modely luxusních vozů. Netradiční přehlídka General Motors Style je zřejmě jediný podnik na světě, který spojuje automobilový veletrh s módní přehlídkou.
Letos se v srdci amerického automobilového průmyslu ukázala také sedmadvacetiletá Petra Němcová, která v šatech s hlubokým dekoltem ve stylu řecké bohyně propagovala nový modelv bílé metalíze Saab Aero X Concept.
Mezi dalšími celebritami obdivující luxusní vozy nechyběli například herec Christian Slater, partner zpěvačky Beyoncé raper Jay-Z nebo herečka Carmen Electra, které stylistka přehlídky Rachel Zoe přidělila Chevrolet Camaro
Petra Němcová pózuje na přehlídce General Motors Style v Detroitu

auta-cars

30. března 2007 v 15:04 | majitelka blogu |  filmy,serialy,show
Auta (Cars) - Film
Pred nedavnem sem si stah philm Auta a bylo to zaujimavy, taxe du podelit o dojmy.