bailando

11. května 2007 v 14:03 | majitelka blogu |  filmy,serialy,show

bailando

AHA: Podvod v hlasování Bailanda?

May 10th, 2007
BailandoPodivné okolnosti provázely hlasování diváků v posledním duelu »novácké« taneční soutěže Bailando, při němž o udržení tančili Lucie Borhyová (29) s Petrem Pikem (22) a Zdeněk Podhůrský (47) s Lenkou Sekaninovou (25). Suverénně postoupili Borhyová s Pikem. Jenže deník Aha! zjistil, že některé esemesky pro Podhůrského nebyly vůbec doručeny! Pokračování zde… »

VIDEA: x VIDEO ZE TŘETÍHO SOUTĚŽNÍHO VEČERA

May 5th, 2007
BailandoTřetí díl Bailanda nám toho přinesl opravdu hodně. Vy se můžete znovu mkrnout jak na všechny výkony (první i druhé kolo), tak na Duel (průběh, vyhodnocení) a nechybí ani video s hlasováním o Zdeňku Fialovi… Pokračování zde… »

DUEL - konec pro pár Sekaninová & Podhůrský

May 5th, 2007
BailandoLenka Sekaninová + Zdeněk Podhůrský, Petr Pik + Lucie Borhyová. Tyto dvě dvojice spolu včera měřily síly. Mezi těmito dvěma páry se rozhodovalo. Kdo půjde z kola ven a kdo si zatančí příště? Teď už to víme! Vypadávájí Lenka Sekaninová a Zdeněk Podhůrský. Pokračování zde… »

Bailando - třetí soutěžní večer. Tak jdeme na to!

May 4th, 2007
BailandoHned na záčátku třetího soutěžního večera nás čekalo malinké zpestření. Na obrazovce jsme viděli Gondíka s Fialou a probíraly se… no ano - Fialovy erotické fotografie. Gondík dramatickým hlasem žaloval na Fialu za to, že jim fotky zapřel. Ale aby Nova nebyla ta špatná, nechá prý rozhodnutí na nás, divácích. O čem jsme rozhodovali? Jestli Fiala i přes erotické zaváhání zůstane v Bailandu či nikoli. Na začátek večera docela slušný večer, nemyslíte? :) Pokračování zde… »

Blesk: Další skandál v Bailando. Fiala skončí kvůli pornu?

May 3rd, 2007
BailandoVyšlo totiž najevo, že tanečník Jany Paulové Zdeněk Fiala natáčel porno. "Před devíti lety jsem nafotil erotické fotografie, ale netočil jsem nic," přiznal včera Fiala Blesku. I tak ale produkci Bailanda lhal. Před zahájením soutěže totiž podepsal prohlášení, že se aktivit, jako focení či natáčení erotiky a porna, nikdy nezúčastnil! Pokračování zde… »

DUEL: Bailando končí pro Laďku Dolhou a Jirku Mádla

April 28th, 2007
BailandoVčerejší díl nám poprvé přinesl Duel - tedy rozhodnutí, která ze dvou nejslabších dvojic v minulém kole soutěž opustí a komu jsme naopak my diváci dali druhou šanci. Dnes se proti sobě utkali Jana Paulová a Zdeněk Fiala versus Laďka Dolhá a Jirka Mádl. Komu jsme poslali méně hlasů? Dvojici Dolhá - Mádl… Pokračování zde… »

Bailando - druhý soutěžní večer

April 28th, 2007
BailandoTak tu máme zase pátek a s ním i druhý díl Bailanda. Jak to všechno dnes na Nově dopadlo? I dnešní díl jsme pro vás sledovali a pokusíme se jej co nejlépe popsat. Tak hezké počteníčko. Pokračování zde… »

Nova: Do duelu hned v prvním kole? To Mádl nečekal!

April 25th, 2007
BailandoPáteční premiérové kolo reality show Bailando - parket snů máme již dávno za sebou. Sledovalo jej tradičně mnoho diváků, konkrétně přes 1 a půl milionu. Vsadím se, že kdyby ten samý pořad běžel na Primě, má sledovanost poloviční, ale to je jiná věc. V tomto článku jde hlavně o to, že se do Duelu dostal Jirka Mádl se svou partnerkou Laďkou Dolhou. A to opravdu nečekali. Ne hned v prvním kole… Pokračování zde… »

VIDEA: 8x Video - představení jednotlivých párů

April 22nd, 2007
BailandoPrvní díl Bailanda jsme už asi všichni strávili, nicméně můžeme si ho trochu připomenout. Pojďte se znovu mrknout na představení jednotlivých párů, to znamená podívání se na příběhy těch, pro koho jednotlivé dvojice tančí a také na složení "slavnostního slibu". Pokračování zde… »

Bailando - tančím pro tebe začíná! Souhrn prvního dílu

April 20th, 2007
BailandoTak a je to tady. Dlouho očekávaná taneční show - Bailando, tančím pro tebe, dnešním večerem, úderem dvacáté hodiny, odstartovala. My jsme pro Vás připravili přehled událostí, které se dnes v Bailandu udály. Tak pojďme na to! Pokračování zde… »
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 martoushek martoushek | Web | 11. května 2007 v 14:11 | Reagovat

Čauky bailando je upa super ale tenhle blog moc ne e  protoe šíleně žve doočí a nedá se číst

2 majitelka blogu majitelka blogu | E-mail | Web | 11. května 2007 v 14:14 | Reagovat

hm tak to mas blby

3 pítrs pítrs | 12. května 2007 v 9:41 | Reagovat

Proč duplikát webu?

Přesně totéž je na http://www.bailando-tv.cz/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama