Srpen 2007

Shakira

31. srpna 2007 v 14:20 | majitelka blogu |  Celebrity a ti slavní...
Shakira
Datum narození: 02.02.1977
Místo narození: Barranquilla, Kolumbie

Znamení:Vodnář
Shakira Isabel Mebarak Ripoll se narodila jako nejmladší dítě z osmi Nidia Ripollové, rozené Kolumbijce a Williamu Mebarakovi původem z Libanonu. Už od malinka si přála být zpěvačkou a již v osmi letech napsala svou první píseň. Od jedenácti let začala hrát na kytaru. V průběhu studia na základní škole potvrdila své nadání vítězstvím v soutěži, kde bylo hlavní disciplínou hraní na kytaru. Na dalších soutěžích, které také vyhrála svým hlasem zapůsobila na mnoho porotců.

Ve třinácti letech získala první nahrávací smlouvu se Sony Music Colombia a vydala debutové album Magia "Magic", které bylo složeno z písní, jež napsala v mezi osmým a třináctým rokem. Album bylo dobře přijato Kolumbijskými posluchači.

Po absolvování základní školy se Shakira rozhodla zasvětit svůj život muzice, natočila druhé album Peligro "Danger", které si získalo značný úspěch. Aby nezanedbala vzdělání, vystudovala střední školu. Její třetí album Pies Descalzos "Barefeet" se stalo obrovským hitem a v následujících letech Shakiře pomohly k obrovskému úspěchu v Latinské Americe, Brazílii a ve Španělsku. Album se v osmi zemích stalo číslem jedna a celkově se prodalo přes 4 milióny kopií. Díky celosvětovému úspěchu alba se Shakira vydala na dvouleté celosvětové turné, na kterém byly všechny koncerty vyprodané.

Její popularita v Brazílii ji donutili vydat remix písní nazpívaných portugalsky pro tamní fanoušky. Mimo zpívání také pronikla na herecké pole, v Kolumbijském seriálu "El Oasisfrom" (1994-1997).

Čtvrté album s názvem "Donde Estan Los Ladrones?" (1998), které produkovala ve spolupráci s Emiliem Stefanem (jejím budoucím manažerem), bylo dalším obrovským úspěchem a učinilo z ní největší hvězdu latinskoamerického pop-rocku. Album se stalo multiplatinovým v USA, Argentině, Kolumbii, Chile, Střední Americe , Mexiku, a platinové ve Španělsku.

Shakira také nafotila několika fotek a poskytla rozhovor v článku "Éra Rockerky" pro časopisy TimeMagazine a Cosmopolitan. Navíce byla jmenována Kolumbijsou vládou poslem dobré vůle a stala se latinským ženským umělcem roku na World Music Awards.

V roce 1999 vydala další album "MTV Unpluggedalbum", o rok později získala ocenění latinskoamerické Grammy Awards. Rok 2001 byl pro Shakiru přelomový, vydala nové album Laundry Service, první album s písničkami v anglickém jazyce. Díky tomuto významnému kroku uskutečnila průlom do světového popu. Průlom podpořila také velmi povedeným klipem k písničce "Whenever, Wherever", kde se Shakira velmi svůdně prochází uprostřed pouště. Díky tomuto albu velmi výrazně zazářila také v naší republice.

David Beckham

31. srpna 2007 v 14:18 | majitelka blogu |  Celebrity a ti slavní...
David Beckham
Už jako školák representoval hrabství Essexu, měl zkušební lhůtu s Leyton Orient a navštěvoval Hotspurskou školu v Tottenhamu. Po zapsání do klubu Manchester United 8.července 1991, pomohl klubu gólem k výhře v FA Cupu mladistvých v květnu 1992. O několik měsíců později, 23.září 1992, uskutečnil svůj první týmový debut jako náhradník v Rumbelows Cupu. Nicméně si musel počkat dalších dva a půl roku, než uskutečnil svůj debut v lize. Během té doby získal medaili za druhé místo v FA Cupu mladistvých v roce 1993 (Manchester prohrál ve finále), ale rezervoval si medaili pro příští rok.

Také si zahrál 5 zápasů, když byl zapůjčený pro Preston North End, za který vstřelil dva góly proti klubu Lancashire. Svůj debut v Premiere League uskutečnil v domácím prostředí proti Leeds United 2. dubna 1995, ale až v sezóně 1995/96 byl usazen do prvního týmu. David hrál převážně v pravé středopolařské pozici, kterou mu vyklidil Andrei Kanchelskis. David hned začal ukazovat svou dovednost skvělého střelce gólů, včetně vítězství v semifinále FA Cupu nad Chelsea. Tato sezóna skončila vítězstvím Manchesteru.

David odstartoval novou sezónu 1996/97 skórováním jeho nejslavnějšího gólu ze středové čáry proti Wimbledonu v Selhurst Parku. Jeho skvělé výkony v této sezóně pomohly Manchesteru k zisku dalšího titulu v Preimere League a pomohly dosáhnout semifinále v poháru UEFA Champions League. Na osobní úrovni byl zvolen hráčem roku mladých a celkově druhým hráčem roku. Sezóna 1997/98 byla zklamáním pro Manchester, když v lize skončili za Arsenalem Londýn. Prohráli s Barnsley v FA Cupu a byli vyřazeni Monakem ve čtvrtfinále ligy mistrů. Útěchou pro Davida bylo, když jej vybrali do národního týmu Anglie, pro mistrovství světa. Mistrovství světa 1998 dávalo Beckhamovi smíšené pocity a později se říkalo, že to byl tak trochu přelom v jeho kariéře.

Poté co vynechal v základní sestavě první dva zápasy, při zápasu Anglie proti Kolumbii dal úžasný gól z přímého kopu, za což byl oslavován jako národní hrdina. Později však byl označen za darebáka, protože byl vyloučen za faul na Diega Simeone a Anglie byla vyřazena v druhém kole Argentinou. Byla to první červená karta v jeho kariéře. Někteří experti předpovídali, že jeho problémy na mistrovství světa mohou vést k vyloučení z národního týmu Anglie, ale on hodně zapracoval na napravení všech jeho chyb.

Svůj první zápas v lize v sezóně 1998/99 hrál proti Leicester City, kde velmi přispěl v obraně a zamezil vstřelení protivníkova gólu. V této sezóně Manchester opět získal FA Cup a Evropský pohár. V červenci 1999 se David oženil s Viktorii Adamsovou, bývalou členkou populární dívčí skupiny "Spice Girls". Sezóna 1999/2000 byla další úspěšnou v Davidově kariéře, navzdory jeho reklamního triku s novým účesem, který nebyl příliš v souladu s názorem trenéra Alexa Fergusona. David získal jeho čtvrtou medaili za prvenství v Premiere League a byl zvolen druhým nejlepším hráčem Evropy a světa. Rivaldo z Barcelony a Brazílie mu vyfoukl obě ceny. David také získal druhé místo osobností roku BBC. První cenu získal mistr světa v boxu Lennox Lewis.

Hlavní Beckhamův úspěch v sezóně 2000/01 byl především na mezinárodní scéně, přestože znovu získal titul v Premiereship za Manchester. Poprvé se stal kapitánem Anglického týmu v přátelském zápase proti Itálii. Pak si nechal kapitánskou pásku v přátelském zápase proti Španělsku a v kvalifikaci na mistrovství světa proti Albánii a Finsku, proti kterým vstřelil důležitý gól na Anfield, domácím hřišti FC Liverpool

obrazky vody...

31. srpna 2007 v 14:12 | majitelka blogu |  galerie
obrazky vody...
Nasledujúci snímok


FOTO P!nk

29. srpna 2007 v 16:10 | majitelka blogu |  Celebrity a ti slavní...

Fotky - P!nk


o5 nejaky diplomky pro mne

12. srpna 2007 v 12:59 | majitelka blogu |  diplomy

dalsi diplomek pro mne

11. srpna 2007 v 10:35 | majitelka blogu |  diplomy

BMW-X5

9. srpna 2007 v 18:04 | majitelka blogu |  Auta a další vozítka
BMW-X5
Popis
Svůj původ prozradí automobil X5 na první pohled - je to plnokrevné BMW. Ale takový jako on ještě žádný jeho předchůdce nebyl. To, co zažijete jako řidič, nazýváme "novým rozměrem jízdy". Nová interpretace a harmonie vnitřního prostoru vozu X5 dává pocítit perfekcionismus. Uvidíte ulice jinak než dosud, a budete projíždět jinými cestami než dosud. Vždy ale hbitě, bezpečně a s pocitem plné kontroly.
Boční airbagy
Boční airbagy přebírají v případě bočního nárazu dvojí životně důležitou funkci. Jednak chrání cestující proti vniknuvším předmětům do vnitřního prostoru a jednak je posune mimo nebezpečnou zónu nárazu. Tím je tělo cestujícího méně namáháno energií nárazu. Bočními airbagy je výrazně snižováno riziko poranění pánve a oblasti hrudníku
Prvotřídní interiér
Interiér BMW X5 nenechá žádný otevřený prostor dalším přáním. Vyvýšená pozice Vám zajistí optimální přehled.
Ceník
Technické parametry
¨
ZDROJ: http://jeepy.blog.cz/0606/bmw-x5

diplomek pro mne

9. srpna 2007 v 17:59 | majitelka blogu |  diplomy

blondýnka v show

8. srpna 2007 v 18:58 | majitelka blogu |  Vtípky a vtipné textíky...
Blondýnka se zúčastnila televizní show zaměřené na inteligenci.

Možná výhra byla - 1.000.000 €.

Moderátor jí položil následující otázky:

1. Jak dlouho trvala 100-letá vojna?

Možnosti:
 1. 116 let
 2. 99 let
 3. 100 let
 4. 150 let
Blondýnka využila právo na otázku neodpovídat.

Test s blondýnkou!

2. V které zemi vytvořili "Panamský klobouk"?
 1. Brazílie
 2. Chile
 3. Panama
 4. Ekvádor
Blondýnka požádala o pomoc publikum.

Test s blondýnkou!

3. V kterém měsíci oslavují Rusové Velkou říjnovou revoluci?
 1. Leden
 2. Srpen
 3. Říjen
 4. Listopad
Blondýnka využila právo poradit se po telefonu a zavolala druhou blondýnku.

Test s blondýnkou!

4. Jaké bylo pravé jméno krále Georga IV. ?
 1. Albert
 2. Georg
 3. Manuel
 4. Jonas
Blondýnka použila nápovědu 50:50.

Test s blondýnkou!

5. Od kterého zvířete je odvozený název Kanárských ostrovů?
 1. Kanárek
 2. Klokan
 3. Potkan
 4. Tuleň
Blondýnka vypadává.


Test s blondýnkou!

P.S.
Pokud jste se při čtení smáli, tak tady jsou správné odpovědi::
 1. Stoletá vojna trvala 116 roků (1337 - 1453)
 2. "Panamský klobouk" vytvořili v Ekvádoru.
 3. VŘSR oslavují v Rusku 7. listopadu
 4. Pravé jméno krále Georga IV. bylo Albert. Král si změnil jméno roku 1936.
 5. Název Kanárských ostrovů souvisí s tuleněm....

jaky pan takovy pes

8. srpna 2007 v 18:56 | majitelka blogu |  Pejsánci
jaky pan takový pes

100 otazek a 100 odpovedi

8. srpna 2007 v 18:44 | majitelka blogu |  Něco málo o mně...
100 OTÁZEK A 100 ODPOVĚDÍ1. Celé jméno:
veronika Hanušová
2. Přezdívky: april555
3. Narozeniny: 8.10.1994
14. Místo narození: no přeci porodnice
5. Znak zvěrokruhu: Váha
6. Pohlaví: ženské
7. Třída: .A
8. Škola:
9. Funkce: otrok učitelů...
10. Město: spíš obec...
11. Celé nick jméno: april555♥
12. Barva vlasů: blond
13. Délka vlasů: zatím do půli zad...ale plánuju ještě delší...
14. Barva Očí: modro-šedá
15. Hlavní rys: Newim
16. Výška: 156 cm
17. Jizvy? hmmm...mám
18. Brýle? žádný
19. Piercing: Nemám
20. Tetování: ee ,ale chtěla bych(v budoucnu),už sem párkrát zkoušela hennu a celkem se mi to líbilo...
21. Pravák nebo levák: Pravák
--------------------------------------------------------------
MOJE "POPRVE"
22. Můj první nejlepší přítel: dudlík...
23. První cena: asi z dramataku nwm
24. První sport kterému jsem se věnovala: co ja vím běhaní všude možně
25. První domácí zvíře: hafánek...pudlík
27. První koncert: dáda :0)))
28. První láska: jejda to bylo ještě ve školce..
----------------------------------------------------------------------------------
OBLIBENE
29. Film: Zaříkávač koní,at žijí duchové,click-život na dálkové ovládání,narnie
30. TV pořad: Sue Thomas-agentka F.B.I,O.C., gilmorky,ztraceni........
31. Barvy: červená a oranžová a ještě bledě modrá...
32. Herec,Herečka: herec asi George Cloony a William Moseley,mno a herečka Jessica Alba...
33. Skupina: nwm
34. Písnička: My Heart Will Go On od Celine Dion...
35. Přítel/kyně: mám jich hodně,myslím kamarádů a kámošek...
36. Sladkost: Všechny
37. Sport: Tenis,plavání ...no vlastně všechny...
38. Restaurace: café99,la plata....
39. Oblečení: sportovní a jak řekla jedna moe dobrá kámoška-takové princeznovské :0)))
40. Obchod: nezáleží...ae nejlíp s hadrama...
41. Předmět ve škole: dějepis,vv,tv,rj,sp,čj,m....
42. Zvíře: medvídek a pes...
43. Knížka: je jich hodně
44. Časopis: nwm
45. Boty: tenisky ,baleríny....
--------------------------------------------------------------------------------------
PRAVE TED
46. Pocit: a je to v pr****
47. Potřeba: je 11 ,musím se nasnídat...
48. Jsem sama: doma nee ae v životě jjj...
49. Jím: budu...
50. Piju: za chvíli..
51. Dělám: Vypisuji tento článeček..
52. Online? jj
53. Poslouchám: televizy co řve na plný koule...njn brácha
54. Myslím na: všechno možny...
55. Chci: no toho je...
56. Koukám na: Monitor
57. Mám na sobě: pyžamo???
58. Děti?: zatím o nich nwm...
59. Svatba?: ---"---
60. Místo, kde chci žít? bylo jich dost ,je jich dost a dost jich bude....
61. Auto? poshe carera,kia sorento,je to ale fuk,hlavně že to jezdí...
---------------------------------------------------------------------------------------------------
MUJ VYSNENY KLUK/HOLKA
62. Barva vlasů: brunet,ale na tom nezáleží(možná jen tlošičku)
63. Délka vlasů: trochu delší ,ale ne moc....
64. Barva očí: syté ,kaštanově hnědá až čokoládová
65. Výška: větší než já,aspon trošku
66. Roztomilý nebo sexy? neuškodí ani jedno...
67. Líbat nebo dívat? O5 oboje (sem ja ale skromná)
68. Objímat nebo líbat? nepohrdnu ani jedním...
69. Oblečení: toe fuk ,ale náky normalní ...hlavně nee hippies bo emo
70. Hravý nebo vážný? určo hravý...
71. Romantický nebo přirozený? spíš romantik...ale nee šamponek...
72. Tlustý nebo hubený? ani to ani to...tak akorát
73. Něžný nebo vášnivý? Idealní konbinace - OBOJE
74. Přelétavý nebo snadno se vázající? ani jedno
75. Zábavný nebo nudný? Zabavný...určitě
76. "Dělač problémů" nebo "Pan Tichý?" rošták by nevadil....

!!!

na vzhledu nesejde...záleží na tom co má uvnitř (a nemyslím kuře od oběda)...toto sou jenom moe vysněné představy...
----------------------------------------------------------------------------
UŽ JSI...?
77. Políbila cizího člověka: cizího nikdy
78. Pila alkohol: jen víno a to taky jen mališko
79. Kouřila: Nee ,fujík
80. Utekla z domu: Ne a ani to neplánuju...i když to se plánovat nedá...
81. Něco si zlomila: No neda se to tak říct(možná srdíčko)...spíš zkroutila
82. Chodila s klukem?: jj
83. Zlomila někomu srdce: nwm
84. Pohádala se s někým: Jj
85. Plakala když někdo umřel: to jejediná chvíle kdy já pláču...
86. Plakala ve škole: nee...jen ve školce...
87. Někoho zabila: vosu...
88. Zamilovala se: takový to opravdový to zatím bylo jen dvakrát...
-----------------------------------------------------------
VERIM V...
89. Bůh: nn ,ale nikomu jeho víru neberu...
90. Zázraky: Jak který
91. Láska na první pohled: láska nee ,ale sympatie ...
92. Duchové: nn
93. Mimozemšťani: sami ta asi být nemůžem,v tom obrovským prostoru...
94. Druhé já: já sem jedinečná--není možný aby takových magorů bylo víc...
95. Nebe: jako sedmý???
96. Peklo: leda ve slovním obratu...
97. Andělé: je to pěkný ale asi ne
98. Polibek na prvním rande: Dá se v to věřit?!
99 Horoskopy: zatím mi to vycházelo...
-------------------------------------------------------------------
100.Máš ted někoho?: vždycky se najde někdo kdo tě podrží,a toho já považuju za svýho ,,někoho"

porshe carera

8. srpna 2007 v 17:55 | majitelka blogu |  Auta a další vozítka
porshe carera

vtipy o psech

8. srpna 2007 v 17:32 | majitelka blogu |  Pejsánci
vtipy o psech
"Dneska jsem vzal psa k veterináři. Kousl totiž moji ženu."
"A to jsi ho nechal utratit?"
"Ne, nechal jsem mu nabrousit zuby."
U brány hřbitova hledí muž na podivný průvod - za rakví kráčí muž s manželkou a psem - dobrmanem a potom dlouhá řada mužů. Stojící muž nevydrží a ptá se, kdo to má pohřeb. Muž za rakví odpoví:
"To je pohřeb mojí tchýně. Vidíte toho dobrmana? To on napadl mou tchýni a zakousl ji."
"To je pes, nemohl byste mi ho půjčit?"
"Proč ne, jen si musíte stoupnout na konec té řady!"
Inzerát: "Prodám psa. Žere úplně všechno. Má rád hlavně děti."
"Kdo tě tak pokousal?"
"Můj pes."
"A jak se ti to stalo?"
"Vrátil jsem se domů střízlivý a on mě nepoznal!"
Jde parkem chlapík s jezevčíkem a naproti se blíží chlap s pitbulem. Ten s pitbulem říká tomu s jezevčíkem:
"Prosím vás, běžte jinam s tím psem, protože jinak ho můj pitbul roztrhá!"
Chlapík s jezevčíkem, ale neuhne a tak se strhne hrozná rvačka mezi psy. Za chvíli vycupitá z oblaku prachu jezevčík a v tlamě ještě drží tlapu z pitbula. Jeho majitel se zděsí:
"Proboha co to máte za bestii, vždyť mi sežral psa za 50tisíc!!"
"No to můj jezevčík stál 200tisíc !!"
"Proboha, co na blbým jezevčíkovi mohlo stát 200tisíc ?"
"NO... 100tisíc KROKODÝL a 100tisíc PLASTICKÁ OPERACE !!"
Hraje pes v baru bravurně na piáno. Host majiteli:
"Proč ho nedáte na konzervatoř?"
"Chtěl jsem, ale on chce studovat na doktora!"
Na lavičce v parku sedí muž a vedle něj na zemi sedí pes.
Jde okolo paní a ptá se muže:
"Kouše váš pes?"
"Kdepak, můj pes nekouše."
Paní se zohne k psovi, že ho pohladí....a raf, natržený rukáv a vylekaná a rozčilená paní začne křičet na muže:
"Vždyť jste mi říkal, že váš pes nekouše!!!"
"No vždyť ano, můj pes nekouše, ale on tohle není můj pes."
V malém obchodě na venkově visí na dveřích veliká cedule - "POZOR PES !"
Muž, který tudy projížděl se tu zastavil, aby si koupil něco k jídlu a tak tedy opatrně vejde dovnitř a kouká, na zemi před pultem leží na zemi starý baset a spí.
Tak se muž optá prodavače:
"Je tohle ten pes, na kterého si mají lidé dávat pozor?"
"Jo, to je on, proč jako?"
"No, víte nevypadá, že by byl nebezpečný."
"Nebezpečný? To teda není, ale dokud tam ta cedule nebyla, všichni o něj zakopávali."
Zvoní telefon. Pes ho zvedne a řekne:
"Haf."
"Haló?"
"Haf!"
"Nerozumím!"
"H jako Hugo, A jako Adam, F jako František : HAF!"
Do nevěstince vejde chlap a na vodítku má dogu. Osloví madam:
"Chci tu nejvychrtlejší holku co tu máte."
"Ale pane máme tu mnoho krásných dívek!"
"Né, já chci jen tu nejvychrtlejší!"
Po chvíli madam přivede skutečně hrozně vychrtlou dívku. Chlápek ji požádá:
" Mohla by ses svléknout a postavit na všechny čtyři? "
Dívka tak s očekáváním co se bude dít učiní.
Chlap se nakloní ke svému psu a zařve mu do ucha:
"Tak takhle budeš vypadat, když nebudeš žrát!!!"

foto-Kobra 11

8. srpna 2007 v 13:53 | majitelka blogu |  filmy,serialy,show
KOBRA 11
Jejich revírem je dálnice, jejich tempo je vražedné, jejich protivníci jsou překupníci kradených aut, vrahové a vyděrači. Muži z Kobry 11 pracují ve dne v noci, jejich úkolem je chránit naši bezpečnost.
- seriál se natáčí na 16mm film, kterého bylo již spotřebovaného zhruba 1 500 kilometrů
- 10 vteřin na obrazovce se připravuje cca 10 hodin (od natáčení až po úpravy)
- akční scény jsou snímány až 16 kamerami
- natáčení zajišťuje německá firma Action Concept
- nejnebezpečněji vyhlížející kousky vymýšlí Hermann Joha
- na natáčení pracuje akční a dramatický tým a dva režiséři a dalších cca 100 lidí, kteří jsou plně nasazeni
- auta jsou kupovány z autobazarů, nové auta darují výrobci
- jedná epizoda stojí RTL na 350 000 € (asi 10 500 000 Kč) z toho kaskadérské kousky přijdou na čtvrt milionu eur
- jedna epizoda se průměrně natáčí 3 týdny
- kanceláře dálniční policie jsou vybudovány v ateliéru
- při náročných akčních scénách se využívá digitální technika
- v počtu akčních scén s automobily byly překonány všechny dosavadní rekordy
- od počátku natáčení bylo zničeno již 2000 vozů
- auta jsou většinou kupována z autobazarů, které se pro potřeby natáčení upravují
- vozy také darují přímo výrobci jako zkušební vozy

Erdogan Atalay


Obrázek “http://www.cobra11-pictures.wz.cz/oliver/Chris%2040.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Lindsay Lohan

8. srpna 2007 v 13:49 | majitelka blogu |  Celebrity a ti slavní...
Lindsay Lohan

foto Reese Witherspoon

8. srpna 2007 v 13:46 | majitelka blogu |  Celebrity a ti slavní...
Reese Witherspoon

super náhradník

7. srpna 2007 v 15:51 | majitelka blogu |  filmy,serialy,show

Super náhradník

Holky na střední škole volí obvykle kapku odlišnou zábavu, než je plácat se za míčem v blátě, snažit se obehrát protihráče, hrdinsky zakončit kličku a vítězoslavně vykřiknout: Góól! Jenomže Viola (Amanda Bynes) je na(ne)štěstí jiná. Ona přesně tenhle druh adrenalinu k životu potřebuje. A proto, jakmile se její dvojče, bratr Sebastian (James Kirk), rozhodne nenastoupit do školy a nezúčastnit se tak očekávaného fotbalového turnaje, bez váhání chopí šanci za pačesy a přestrojí se za něj. Konečně tak bude moct dokázat sama sobě i světu, že holka může být stejně tak dobrá, jako kdejaký vysportovaný kluk. A co na tom, že na své cestě za snem bude muset "přežít" pánské šatny, kanadské žertíky spolubydlících a celkově drsný život na koleji, připomínající spíše gladiátorské zápasy. Viole hraje ve prospěch důvtip, odvaha a cílevědomost. Jenom ne láska…

letopisy narnie

7. srpna 2007 v 15:47 | majitelka blogu |  filmy,serialy,show
letopisy narnie:lev ,čarodějnice a skřín
Nadčasové dobrodružství z pera slavného spisovatele C. S. Lewise Letopisy Narnie vypráví příběh čtyřech sourozenců - Lucinky, Edmunda, Zuzany a Petra - kterým se během hry na schovávanou ve venkovském sídle starého profesora podaří pomocí magické skříně dostat do jiného světa. Narnie, v níž se ocitnou, se ukáže být okouzlující a mírumilovnou zemí obydlenou mluvícími zvířaty, skřítky, fauny, kentaury a obry, která je však díky prokletí zlé Bílé čarodějnice Jadisy odsouzena k věčné zimě. Děti se pod vedením vznešeného a tajemného panovníka, lva Aslana, odhodlají mocné čarodějnici postavit, aby dokázali ledové kouzlo zlomit a osvobodit tak říši navždy.
Obrázek “http://i.idnes.cz/05/121/cl/GMCf643f_Narnie_5.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://www.csfd.cz/photos/filmy/13/130148_1.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://www.beyazperde.com/images/haber/galeri/6041-narnia-g2b.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://www.boxofficemojo.com/images/narnia_review.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://ffmedia.ign.com/narnia/image/article/599/599912/narnia-wardrobe_1112147726.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://www.popcornfor2.com/movies/images/narnia/narnia_06.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://www.acton.org/images/blog/narnia.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

princezna ledu

7. srpna 2007 v 15:45 | majitelka blogu |  filmy,serialy,show

PRINCEZNA LEDU

Typ filmu- Komedie
Rok výroby- 2005
Popis:
Veselá, romantická komedie Princezna ledu nám přináší příběh nadějné studentky Casey (Michelle Trachtenberg), jejímž snem vždy bylo dostat se na Harward. Aby získala stipendium, musí předložit přijímací komisi originální projekt. Rozhodne se tedy o kombinaci dvou svých vášní: fyziky a krasobruslení.
Pro poznání fyzikálních zákonitostí závodního krasobruslení však musí udělat víc než jen pozorovat spolužačky. A tak se rozhodne také závodit, aby výsledky svého projektu mohla dokázat přímo sobě samé. Její přirozený talent a píle z ní udělají nadějnou krasobruslařku. Jenže její matce se nová vášeň její dcery vůbec nelíbí. Čí sen nakonec zvítězí?

V hlavních rolích se představí Joan Cusack a Kim Cattrall. Princezna ledu je další teenagerovskou komedií studia Disney, které natočilo i úspěšný Deník princezny.
zdroj:http://tokiohotelstars.blog.cz/0607/princezna-ledu