něco jako láska

2. srpna 2007 v 7:46 | majitelka blogu |  filmy,serialy,show

Něco jako láska

Něco jako láskaNěco jako láska je příběhem dvou mladých lidí, jejichž cesty v průběhu několika let párkrát protnou a zase rozejdou. Oliver má jasný plán, jak po skončení vysoké školy odstartuje svou kariéru, časem pořídí dům a do něj krásnou manželku. Emily je oproti němu nezávislačka každým coulem, která rozhodně neplánuje.
Něco jako láskaPoprvé se ti dva potkají v letadle a poněkud netradičně svůj budoucí vztah zahájí tím, že se spolu rovnou vyspí. Jako by se nechumelilo, jde si poté každý dál svou cestou. Během dalších sedmi let, kdy oba prožívají své plánované i neplánované životy, se sejdou ještě několikrát, ale v podstatě jen jako "důvěrnější" přátelé. Obvykle je to v době, kdy jeden z nich má nějaké trable a potřebuje spřízněnou duši.
Průběžně se míjejí ve svých dojmech, že tentokrát už nejde jen o přátelství a vždy se jejich cesty opět rozejdou.
Něco jako láskaKdyž teď po týdnu od shlédnutí přemýšlím, co o filmu napsat, trochu váhám a pátrám v paměti. Oliver a Emily se prostě potkávají a rozcházejí a čas plyne. Nesporným tahákem této romantické komedie je fakt, že hlavní představitelé Ashton Kutcher a Amanda Peet spolu dobře "ladí". Scénář hlavních hrdinům předepisuje dialogy, ve kterých si neberou servítky, mají sympatický smysl pro humor a na nic si nehrají. Jejich vtah se postupně mění ze vzájemného špičkování po cosi serióznějšího. Film je pravým opakem příběhů o lásce na první pohled, Emily a Oliver si až po sedmi letech uvědomí, že je mezi nimi "něco jako láska".
Co si však po jeho shlédnutí uvědomí divák? Že strávil více než hodinu a půl v kině a zpočátku se třeba i bavil zajímavě se klubajícím vztahem. Ale za pár dní už pomalu nebude vědět, na co tam vlastně koukal a co všechno se na plátně odehrálo.
Něco jako láska - Lot Like Love, A
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

máš radši:

daniel radcliffe 8.9% (7)
johny depp 24.1% (19)
rihanna 17.7% (14)
cameron diaz 15.2% (12)
jiny 34.2% (27)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama