Adam Brody

2. února 2008 v 13:27 | majitelka blogu-april555♥ |  Celebrity a ti slavní...
Adam Brody

Narodil se a vyrůstal v San Diegu,CA. Adam Brody strávil své mládí s přáteli, zábavou a surfováním. Po dokončení studia přesvědčil své rodiče aby mu dovolili chodit na univerzitu v Los Angeles. Nicméně, místo toho aby se zapsal do školy, najal si soukromého učitele herectví, podepsal smlouvu s osobním manažerem a brzy se objevil v televizním seriálu "Growing Up Brady," jako Barry Williams.
Brzy poté byl Adam Brody obsazen jako vedoucí postava Zack v seriálu MTV "Now What?". Jeho televizní úspěch rychle rostl a zahrnoval role jako Coop v "Once and Again," ; opakující se role Dave v "Gilmore Girls" (Gilmorova Děvčata) ; a hostující role v seriálech "Judging Amy," (Soudkyně Amy); "Family Law" ; "Smallville".
Brodyho filmový budoucí úspěch zahrnoval Warner Bros. "Grind," ; v roce 2002 thriller "The Ring" (Kruh) ; "Holding Out Hope" ; a megahit "Mr. & Mrs. Smith," (Pan a Paní Smithovi) po boku Brada Pitta a Angeliny Jolie. V poslední době má Adam zajištěnou roli s Meg Ryan ve filmu "In the Land of Women" s režisérem Jonathanem Kasdanem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama